Skip to content

Workbook

Kobiecość to SIŁA

– zbiór ćwiczeń coachingowych z zakresu budowania poczucia własnej wartości oraz pielęgnowania kobiecości

Praca z WORKBOOKIEM wspiera Cię w praktykowaniu SELF COACHINGU, by wpływać konsekwentnie na Twój SELF CONCEPT.

Regularne poddawanie się medytacji- dzięki pisaniu, wpiera Cię w kodowaniu Twej podświadomości, byś mogła z każdym dniem bardziej, czuć i celebrować swoją unikalną wartość oraz kobiecość. W świecie biznesowym często wyrzucamy kobiecość do kosza lub bardzo głęboko ją chowamy, a realnie dopiero równowaga daje nam najlepsze korzyści. Pamiętaj męska energia- działanie, damska- bycie i czucie. 

Chcesz wziąć udział w unikalnym projekcie, który będzie dostępny w 10 krajach na świecie w języku polskim, by wspierać Polki w budowaniu poczucia własnej wartości i pielęgnowaniu kobiecości- bez ograniczeń lokalizacyjnych?

Utożsamiasz się ze zdaniem- Kobiecość to SIŁA. Chcesz podzielić się swoją misją. Wspierasz kobiety w codzienności zarówno w poczuciu wartości oraz pielęgnowaniu kobiecości? 

Poniżej znajdziesz szczegóły projektu, zapraszam-

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

 

planowana premiera już w marcu 2024!

 

Dołącz do wyjątkowego projektu

Poznaj szczegóły i możliwości współpracy. Zobacz jak wspieranie innych i inspirowanie, może korzystnie wpływać też na rozwój Twojej marki, kreowanie wizerunku Eksperta oraz wzrost rozpoznawalności. W marce Success Woman, panuje zasada WIN-WIN. Każdy zyskuje. Zapraszam do współpracy 

CHCĘ POZNAĆ OFERTĘ 

 

POZNAJ BOHATERKI NASZEGO POPRZEDNIEGO PROJEKTU 

Cała marka Success Woman na cel nadrzędny. Powołanie FUNDACJI KOBIECE ANIOŁY BIZNESU, która będzie miała za zadanie wspieranie kobiet z potencjałem w rozwoju ich biznesów oraz edukowanie dziewczynek od najmłodszych lat z umiejętności niezbędnych do zastosowania w prowadzeniu biznesu. Właścicielka marki, obrała sobie tą misję gdy tworzyła swój pierwszy biznes, nie mając wsparcia z nikąd, musząc od pierwszych dni generować zarobek by móc się utrzymać. To wtedy, postanowiła, że osiągnie SUKCES i będzie się nim dzielić z innymi kobietami. Gdy została mamą, postanowiła, że chce mieć wpływ na rozwój dziewczynek i ich edukację z zakresu biznesu, by w przyszłości było im łatwiej. Dlatego dochód z projektów drukowanych w całym rok 2024 jest zbierany na utworzenie Fundacji.

Aby nawiązać stałą współpracę z marką i korzystać przez cały rok z narzędzi marketingowo-pr-owych, które wspierają rozwój Twojej marki dołącz do INTERNATIONAL SUCCESS WOMAN CLUB

Co daje Ci udział w takiej książce: znaczny wzrost rozpoznawalności, wzrost twej ekspertyzy, zwiększenie zasięgów swoich działań, budowanie nowych wartościowych relacji z innymi kobietami biznesu, a przede wszystkim wnosisz ogromną wartość do życia innych ludzi, dzieląc się tym, co masz najcenniejsze – swoim doświadczeniem.