Skip to content
Projekt bez nazwy-7

ROZPOZNAWALNOŚĆ

Współpraca w naszych kampaniach, które planujemy na minimum 3 miesiące dla naszych Klientów sprawia, że znacznie wzrasta Twoja rozpoznawalność jako Marki i Eksperta.

RELACJE

Magazyn Online, jest unikalnym narzędziem, które dzięki w pełni klikalnym linkom, pozwala Czytelnikom nawiązywać bezpośrednio relacje z Tobą, bez godzinnych poszukiwań w internecie. Po prostu w wywiadach i artykułach ma linki przekierowujące na wszelkie kanały kontaktu z Tobą.

SPRZEDAŻ

Ideą naszych prestiżowych kampanii rozpoznawalności jest zrealizowanie celu: daj się poznać swojemu klientowi, daj się polubić, zdobądź jego zaufanie- pokaż klientowi na czym się znasz, w czym jesteś godnym zaufania Ekspertem  a wtedy od Ciebie kupi. To strategia, która jest stosowana przy tworzeniu dochodowych kanałów na instagramie, youtubie i ma bardzo wysoką skuteczność.

Magazyn Online

nasz miesięcznik online ma zasięg globalny i przez miesiąc wisi dostępny z klikalnymi linkami, które przenoszą Czytelnika bezpośrednio do kontaktu z Ekspertem.

Każdy kto pojawia się w naszym magazynie ma możliwość obok budowania swej ekspertyzy i zwiększania zasięgów, dać się poznać i ułatwić kontakt ze sobą. W myśl – daj się poznać- polubić- zaufać by kupić od Ciebie.

 

STYCZNIOWE wydanie SW MAGAZYN ONLINE
grudniowe wydanie SW MAGAZYN ONLINE

Październikowe wydanie

czytaj

Grudniowe wydanie

czytaj

październik

BĄDŹ WIDOCZNA

z naszym magazynem online

Wywiad sponsorowany/artykuł sponsorowany

Wywiady przeprowadzamy w taki sposób by wyłuskać wszystko to, co masz najbardziej wartościowe zarówno od swojej str biznesowej jak i osobowościowej. Pytań jest max 3-5 , są to pytania otwarte i poruszamy zarówno twoje doświadczenia, wiedzę, edukację jak i unikalność Twej oferty ale w taki sposób, by nie zanudzić Czytelników a by zaciekawić i by po więcej weszli na Twoje linki, które są zarówno w tekście wywiadu jak i pod nim z przekierowaniem do social mediów i na str www. Takie działanie ma na celu promowanie kobiecych biznesów w sposób organiczny i zwiększanie zasięgów przez ruch organiczny a nie wymuszony sztucznymi algorytmami.

Kampania SUKCESU

Nasi Partnerzy

Kopia – Kampania SUKCESU-2
Kopia – Kampania SUKCESU-3

Dołącz do Grona  Ekspertów, z którymi współpracujemy

Wspieramy przedsiębiorczość, niezależność i rozwój kobiet ambitnych. Chcemy wspierać zarówno potencjalne klientki w znalezieniu najlepszych Ekspertek, jak i Ekspertki, które chcą docierać ze swoją oferta i ekspertyzą do jak najszerszej grupy ludzi by wnosić bezcenna wartość do życia innych ludzi. 

Chcesz podzielić się tym, co masz najpiękniejsze- czyli swoim talentem, który wykorzystujesz i pielęgnujesz w swojej marce?

Skontaktuj się z nami jak inne Ekspertki i udziel wywiadu na łamach naszego magazynu, dołączając do prestiżowego Grona Ekspertek SUCCESS WOMAN.

Masz pytanie o ofertę indywidualną

Z przyjemnością przeanalizujemy Twoje potrzeby marketingowe i dopasujemy usługi z zakresu marketingu luksusowego – które świadczymy – pod Twoje potrzeby rozwoju marki. Skontaktuj się z nami za pomocą zakładki kontakt a my odezwiemy się do Ciebie w celu ustalenia terminu konsultacji- która ma charakter zapoznawczy i nie jest zobowiązująca.